09.12.2016

Adina Vălean. După, zău că după…

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Punere la punct edit: Iată ce zice Adina Văleanu pe blogul ei. Închizându-mi gura definitiv pe acest subiect…

Nu pot sa ma marit cu dl. Antonescu, fiindca sunt deja maritata. As fi zambit la acest zvon daca dl. Crin Antonescu nu ar fi avut de curand o drama personala, care face aceste prostii mai putin amuzante. Va rog mult, haideti sa pastram putina decenta.

Later edit: Dragă eurocandidată Adina Vălean, deja lumea comentează. Şi comentează ceva de genul: când te măriţi cu Crin Antonescu? Ne spui sau nu ne spui, ne spui, ne spuuuuuui?

Acuma io ce să mai zic??? Azi dimineaţă am pus-o în blogroll pe Adina Vălean, eurocandidatul liberal (despre care îmi place de ea, da’ să nu ziceţi la nimeni). Pentru că îmi place şi siteul ei şi aprob afirmativ multe din cele pe care le spune acolo. Şi după ce execut eu operaţiunea „pe blogroll cu Adina” îmi zice un prieten: „aha, ai pus-o şi tu pentru că te-a pus şi ea?”. Dragi tovarăşi, băi pretene, să nu mai ştiu io vorbi chinezăreşte dacă aşa a fost. Abia după am văzut că sunt şi eu la linkuri la Adina. Nu mă credeţi? Băi, da’ ce politicieni sunteţi toţi dintr-odată…

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

www.alegeri.tv

Unde a dispărut Victor Ponta?

Niciun comentariu încă

  1. roxana toma
    luni, 29 octombrie 2007, 08:37

    vreau sa stiu cand se marita cu crin antonescu!!!!!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. chinezu
    luni, 29 octombrie 2007, 08:55

    later edit :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. roxana toma
    luni, 29 octombrie 2007, 09:45

    hai zi….

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. Stas
    luni, 29 octombrie 2007, 10:19

    bai tu complotezi impotriva Partidului… las ca te spun lui Mircea :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. chinezu
    luni, 29 octombrie 2007, 10:42

    Stas:
    lu anna birchall te rog sa ma spui
    please, please, please
    dau o bere daca faci asta :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. Stas
    luni, 29 octombrie 2007, 10:54

    sa stii ca s-ar putea sa ma intalnesc chiar azi cu ea – pun o vorba buna, promit :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. Stas
    luni, 29 octombrie 2007, 10:56

    ah era sa uit – dau si un comunicat :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. chinezu
    luni, 29 octombrie 2007, 11:33

    Stas:
    ma rog
    fiecare se intalneste cu cine crede de cuviinta
    si face ce crede de cuviinta
    sau ce trebe mai face unii :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. Stas
    luni, 29 octombrie 2007, 11:41

    nu e chiar asa
    sau poate e
    depinde
    dar daca te duci prin anumite locuri dai de anumite persoane
    involuntar sau nu :D

    oricum ,eu sunt pro-manele :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. Maternitatea Giulesti
    luni, 29 octombrie 2007, 19:36

    Astia or fi copiii lor?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. Robert says
    marți, 30 octombrie 2007, 07:50

    Oare cum a muncit din greu Adina Valean sa ajunga europarlamentar. E clar ca a fost pusa pe lista (oare tocmai pt ca nu s-a maritat cu cine spune?).

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde